Telefon
facebook Facebook
WhatsApp
İnstagram
Dr. Said Sadiki  Kimdir ?

Dr. Said Sadiki Kimdir ?

Dr. Said Sadiki  Kimdir ?

Dr. Said Sadiki Kimdir ?

1981 yılında İran'da doğdum.  2005 yılında Türkiye'ye geldim.  Üniversiteden sonra ilgi alanlarımın başında estetik alanında uzmanlaşmak gelmiştir.

Dünyadaki örnekleri araştırdım ve estetik operasyonların tüm inceliklerini öğrendim. Ayrıca Kore, İran ve Rusya, İngiltere ve Türkiye'de çeşitli sertifikalar araştırdım ve katıldım.

Her zaman en yeni teknolojiyi takip etmek, estetik ve yeni ameliyat şekillerindeki gelişmeleri takip etmek, alanımda mükemmel olmamı sağladı. 5000'den fazla hasta tedavi için kliniğime geliyor. Hasta mutluluğu ve konforu inancım için çok önemlidir. Bu amaçla her gün kendimi geliştiriyorum.

Görevim

Amacım, yüksek kaliteli sağlık hizmetlerini herkes için erişilebilir hale getirmektir. Servislerimiz son teknoloji cihazlar ile donatılmıştır. Bir hastanın tüm beklenti ve gereksinimlerini karşılamak birinci önceliğimdir. Hasta haklarını ve konforunu gözeten tedavi süreçleri. Tüm olası sorunları düşünür ve tüm olası sorunları önlerim.

Benim görüşüm

Profesyonellerden oluşan ekiplerim ile bir bütün olarak değerlendirdiğim sağlık turizmi hizmetleri, Türk misafirperverliği anlayışı ve etik değerler gözetilerek sunulmaktadır. Hastalarımla ilgili süreçler; tedavi planlaması, Türkiye'ye geliş, tedavi süreci, yurt dışına çıkış ve tedavi sonrası hizmetler titizlikle yürütülmektedir.